Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#442
Stary 08.08.2010, 20:02
Jednak widze ze Kulawik przegial.... Dlaczego Boguski? Ten koles przez rok gral piach, od poczatku rundy gra piach to po co go po raz n-ty wpuszcza? Zurawski na napadzie niewidoczny... Rado... Powinien dostawac szanse ale nie od poczatku tylko na koniec... A brak Riosa to dla mnie skandal... Koles ktory strzela brame w kazdym sparingu na pewno zachowalby sie lepiej niz Boguski (technicznie bije go na glowe - byle kogo w River Plate nie szkola)... Jesli nie dostanie szansy w nastepnym meczu, to naprawde sie zdziwie... Zwlaszcza, ze nasz napad w wostatnich kilku meczach sie popisal (m.in zrypanych kilka setek dzis...).
Odpowiedz cytując