Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
wis997
Member
Od: 07.2010
Offline
#
432
08.08.2010, 19:59
nieważne ze dzisiaj Ivanowski dojechał i gra zapomniałeś że u nas są same gwiazdki trzeba ich oszczedzać!
wis997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wis997
Znajdź inne posty napisane przez wis997