Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
426
08.08.2010, 19:57
Brawo bronimy wyniku wszak 1:0 z Arką to dobry wynik... Mam nadzieje że to ostatni mecz Kulawika. Niech sobie eksperymentuje w tej swojej ME
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO