Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 08.08.2010, 19:50
A jakbym był trenerem Wisły, to po meczu postawiłbym byle kogo na bramce i przez 90 minut kazałbym napastnikom strzelać sytuacje sam na sam...
Odpowiedz cytując