Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
Qbz
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
398
08.08.2010, 19:45
1. raz w meczu chyba zagrali pressingiem i od razu ladna akcja :f
Cikos gra bardzo dobrze i teraz jest potwierdzenie.
Qbz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qbz
Znajdź inne posty napisane przez Qbz