Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#388
Stary 08.08.2010, 19:43
Bunoza wydaję mi się słabszy od Thwaite'a, a ja się pytam - jeśli Australijczyk był na nas za słaby, to dlaczego sprowadzamy piłkarzy z takimi samymi umiejętnościami lub nawet mniejszymi?
Odpowiedz cytując