tarantulaw2 napisał(a):

|
Kowalski do zawału mnie doprowadza...
|
Przecież nie ma kontroli nad piłką po rykoszecie...
Ciekawe czy tak mówiłeś na Głowę kiedy po jego rykoszetach odpadaliśmy z pucharów...
Boguski n/c po co on wszedł? Rado mógłby zostać do 70 minuty..