Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#355
Stary 08.08.2010, 19:37
Tempo gry jest naprawde porazajace...liga amatorska i trzeba to powtarzac do znudzenia. Grajac w ten sposob bedziemy mieli problem z ekipami z San Marino, bo Malta juz ten sam poziom.

P.S - Obrona gra zenujaco, Arka juz 3-4 100% sytuacje.
Odpowiedz cytując