Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
reew
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
348
08.08.2010, 19:34
Teraz szczęście że rykoszet nie wpadł do bramki Pawełka...
bramka na 1-0
http://hotfile.com/dl/60788124/46db8...lecki.avi.html
reew
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do reew
Znajdź inne posty napisane przez reew