No ten Bunoza troche dziwny jest

Rzeczywiście. Może spowolniono/opóźniony jest ? Ciekawe czy przed transferem ktoś z nim rozmawiał
A tak na serio to licze ze się jeszcze wyrobi.
Panowie ale 1-0 to nie wynik !!
Z taką obroną to musimy prosić Clebera żeby nie konczył kariery.