Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#347
Stary 08.08.2010, 19:34
No ten Bunoza troche dziwny jest Rzeczywiście. Może spowolniono/opóźniony jest ? Ciekawe czy przed transferem ktoś z nim rozmawiał
A tak na serio to licze ze się jeszcze wyrobi.

Panowie ale 1-0 to nie wynik !!

Z taką obroną to musimy prosić Clebera żeby nie konczył kariery.
Ostatnio edytowane przez julo : 08.08.2010 o godz. 19:36.
Odpowiedz cytując