Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#339
Stary 08.08.2010, 19:28
Bo Diaz strasznie już ukopany jest.

Wygrywamy ale wcale to dobrze nie wygląda.

Pawełek nawet nie źle co ?
Ostatnio edytowane przez julo : 08.08.2010 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując