Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2
Offline
#
336
08.08.2010, 19:25
Kto, jak kto, ale Boguski na 100% poprawi jakość gry Wisły
Kulawik chyba uznał, że skoro jest "tymczasowy" to sobie poeksperymentuje
A co.
450 km od R22
=Metatron=
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do =Metatron=
Znajdź inne posty napisane przez =Metatron=