kibicwisły1906 napisał(a):

Żenady ciąg dalszy - kompromitacja nie była przypadkiem w spotkaniach z Azerami...
II połówki już nie oglądam - tego nawet po pijaku nie da się obserwować...
|
Chyba wielu kibiców Wisły ma ciebie na oku od dłuższego czasu i zauważyło już, że nie ma dla ciebie miejsca na tym forum.