Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 08.08.2010, 19:19
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Żenady ciąg dalszy - kompromitacja nie była przypadkiem w spotkaniach z Azerami...
II połówki już nie oglądam - tego nawet po pijaku nie da się obserwować...
Chyba wielu kibiców Wisły ma ciebie na oku od dłuższego czasu i zauważyło już, że nie ma dla ciebie miejsca na tym forum.
Odpowiedz cytując