Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
311
08.08.2010, 19:18
Żenady ciąg dalszy - kompromitacja nie była przypadkiem w spotkaniach z Azerami...
II połówki już nie oglądam - tego nawet po pijaku nie da się obserwować...
kibicwisły1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibicwisły1906
Znajdź inne posty napisane przez kibicwisły1906