|
No zgodzę sie @Falmokirak z Tobą w całej rozciągłości.
Tylko pytanie co sie stało z Kirmem ? Przeciez na prawej zawsze grał lipe. Może zmiana trenera na niego tak działa, Kasper go nie widział w składzie. Widocznie czuje że zaczyna od zera i ma czystą kartę.
Ja bym wprowadził Wilka i Riosa.
No i czekamy na Gargułę i Clebera oraz Chaveza. Są potrzebni i to bardzo.
Guła w wywiadzie właśnie powiedział że wejdzie Boguski za Rado.
1-0 to za mało... trzeba grać.
Ostatnio edytowane przez julo : 08.08.2010 o godz. 19:20.
|