Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 08.08.2010, 19:17
No zgodzę sie @Falmokirak z Tobą w całej rozciągłości.
Tylko pytanie co sie stało z Kirmem ? Przeciez na prawej zawsze grał lipe. Może zmiana trenera na niego tak działa, Kasper go nie widział w składzie. Widocznie czuje że zaczyna od zera i ma czystą kartę.

Ja bym wprowadził Wilka i Riosa.

No i czekamy na Gargułę i Clebera oraz Chaveza. Są potrzebni i to bardzo.

Guła w wywiadzie właśnie powiedział że wejdzie Boguski za Rado.

1-0 to za mało... trzeba grać.
Ostatnio edytowane przez julo : 08.08.2010 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując