Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
33105
08.08.2010, 19:16
Św. Mikołaj
napisał(a):
Według mnie Bunoza solidnie zagrał w tej 1 połowie
Tej? Czyli której, z Karabachem?
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober