koyoot napisał(a):

Jak szukasz mesjasza w nim to chyba pomyliles adresy.
Wiecie... ja poki co widze ze gramy calkiem niezle. Bunoza p[rzyzwoicie, Kowalski tez.
Zastanawia mnie w takim wypadku czy w tym momencie Azerowie sa tak mocni czy moze to Polska liga jest az tak slaba...
|
no według mnie liga azerska jest na porównywalnym poziomie jak nasza niestety co widać po wynikach lecha z interem baku i wisły a co do meczu to kiepski 1 połowa ale na plus kirm i widze go na prawym skrzydle w tym sezonie