Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 08.08.2010, 19:11
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Jak szukasz mesjasza w nim to chyba pomyliles adresy.

Wiecie... ja poki co widze ze gramy calkiem niezle. Bunoza p[rzyzwoicie, Kowalski tez.

Zastanawia mnie w takim wypadku czy w tym momencie Azerowie sa tak mocni czy moze to Polska liga jest az tak slaba...
no według mnie liga azerska jest na porównywalnym poziomie jak nasza niestety co widać po wynikach lecha z interem baku i wisły a co do meczu to kiepski 1 połowa ale na plus kirm i widze go na prawym skrzydle w tym sezonie
Odpowiedz cytując