Ogryzek napisał(a):

Kirm już dawno nie grał tak dobrego meczu. Wiodąca postać. Ale koniecznie chce sam coś strzelić zamiast podawać. Jeśli zrezygnuje z goli na rzecz asyst będzie bardziej przydatny
|
I o czym Ty będziesz pisał jak Kirm zacznie grać dobrze ?
