Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 08.08.2010, 19:11
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Kirm już dawno nie grał tak dobrego meczu. Wiodąca postać. Ale koniecznie chce sam coś strzelić zamiast podawać. Jeśli zrezygnuje z goli na rzecz asyst będzie bardziej przydatny
I o czym Ty będziesz pisał jak Kirm zacznie grać dobrze ?
Odpowiedz cytując