Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 08.08.2010, 19:10
niezły mecz napewno nie olsniewajacy. Ale porownujac z tym co Amica zagrała wczoraj to jest dobrze Rios mysle wejdzie koło 70 minuty to rozrusza jeszcze ta ofensywę.
Odpowiedz cytując