Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 08.08.2010, 19:10
koyoot napisał(a):Wyświetl post

Zastanawia mnie w takim wypadku czy w tym momencie Azerowie sa tak mocni czy moze to Polska liga jest az tak slaba...
Na 4 mecze z drużynami azerskimi, mistrz i wicemistrz Polski wygrali 1...
450 km od R22



Odpowiedz cytując