Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2
Offline
#
294
08.08.2010, 19:10
koyoot
napisał(a):
Zastanawia mnie w takim wypadku czy w tym momencie Azerowie sa tak mocni czy moze to Polska liga jest az tak slaba...
Na 4 mecze z drużynami azerskimi, mistrz i wicemistrz Polski wygrali 1...
450 km od R22
=Metatron=
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do =Metatron=
Znajdź inne posty napisane przez =Metatron=