Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 08.08.2010, 19:10
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Jak szukasz mesjasza w nim to chyba pomyliles adresy.

Wiecie... ja poki co widze ze gramy calkiem niezle. Bunoza p[rzyzwoicie, Kowalski tez.

Zastanawia mnie w takim wypadku czy w tym momencie Azerowie sa tak mocni czy moze to Polska liga jest az tak slaba...
Nie szukam w nim mesjasza, ale ciekawi mnie ten zawodnik, jak chyba większość osób.
Odpowiedz cytując