Acapelo napisał(a):

|
oczywiscie tak jak mowilem Kirm najlepszy choc raz mogl podac
|
Kirm już dawno nie grał tak dobrego meczu. Wiodąca postać. Ale koniecznie chce sam coś strzelić zamiast podawać. Jeśli zrezygnuje z goli na rzecz asyst będzie bardziej przydatny
