|
Komentarz w przerwie.
Zawodnicy o sotałej formie, czyli słabej - Pawełek juz po pierwszym kiksie, Paweł B. juz po pierwszej setce zmarnowanej, i obawiam się, że nie ostatniej. Pierwszy ma tyle kiksów na mecz, co drugi bramek. Smutne, ale jeden na ławke, drugi też, a docelowo na sprzedaż. W tej grupie także Kowalski, o którym niestety nie mogę powiedzieć, żeby się rozwijał.
PLusy:
- Kirm - kilka rajdów, kilka niezłej kiwki, niezłe wrzuty, asysta, czyli wreszcie rasowy skrzydłowy. Nawet wraca i walczy niczym defensywny pomocnik, nieżle
- Cikos - juz teraz walczy i jest wzmocnieniem
Zmiany:
Jak dla mnie Rado - Jirsak, będzie to sensowne, i w konsekwencji druga zmiana napastnika - Brożek/Zuraw bądź Rios, choć nie wiem, jak ten drugi czuje sie po podróży.
|