|
najwiekszym problemem Wisły jest Małecki chuja gra udało mu się strzelić a rzuca ****ami we wszystkie strony szczególnie do Kirma. Dopóki go nie wy*******ą definitywnie z drużyny to będzie rozwalał ją od środka A co do Małka to szlak człowieka trafia co ten zawodnik wyprawia jak długo jeszcze!!!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|