Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 08.08.2010, 19:09
Nie wygląda to źle, rewelacyjnie niestety też nie. Wisła gra spokojnie, raczej kontroluje mecz, no ale błędów niestety też, szczególnie w obronie się nie ustrzegliśmy. Czekam na wejście Riosa, czekam też na skutecznego Pawła Brożka, bo niestety sytuacji sam na sam to on nie umie wykorzystywać...
Odpowiedz cytując