tarantulaw2 napisał(a):

To teraz mamy 15 minut na modlitwy by Rios wszedł
|
Jak szukasz mesjasza w nim to chyba pomyliles adresy.
Wiecie... ja poki co widze ze gramy calkiem niezle. Bunoza p[rzyzwoicie, Kowalski tez.
Zastanawia mnie w takim wypadku czy w tym momencie Azerowie sa tak mocni czy moze to Polska liga jest az tak slaba...