Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 08.08.2010, 19:06
Najgorzej chyba Piotr Brożek gra. A Paweł jakiegoś oświecenia dostał bo BIEGA!
Przy tej drużynie takie małe rzeczy trzeba dostrzegać i doceniać!
Odpowiedz cytując