|
Rado niestety nie daje rady. Jeszcze nie ten poziom niestety. Strzał ładny ale ogólnie unika gry, w środku go ogrywają jak chcą.
Kirm udowodnia że grać w piłkę potrafi, pytanie czemu nie gra tak zawsze?
Reszta ani in plus, ani in minus się nie zaznaczyli. Mecz jak na razie bez historii.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|