Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 08.08.2010, 18:58
Tu nie chodzi o brak ambicji. Zobaczyłem mecz z Karabachem jeszcze raz na spokojnie, oglądam dzisiejszy mecz i piłkarze jak walczą tak walczą. Po prostu gdy im nie idzie, wygląda to tak jak by nie walczyli, jak by im się niechciało grać.

A gra taka sobie. Ważne że są sytuacje, dobrze gra Rado, słabo obrona.
Odpowiedz cytując