|
Tu nie chodzi o brak ambicji. Zobaczyłem mecz z Karabachem jeszcze raz na spokojnie, oglądam dzisiejszy mecz i piłkarze jak walczą tak walczą. Po prostu gdy im nie idzie, wygląda to tak jak by nie walczyli, jak by im się niechciało grać.
A gra taka sobie. Ważne że są sytuacje, dobrze gra Rado, słabo obrona.
|