Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 08.08.2010, 18:52
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Mam jedno pytanie. Czemu Piotrek Brozek mial pretensje do Kirma o to ze Piotrek Brozek zle przyjal pilke?

Czy on sobie ****a kpi? Czy o droge pyta?
mial pretensje o to ze Kirm mu nie podal przy strzale, kiedy Piotrek mial pusta bramke przed soba i pozostaloby mu dolozyc noge, , na razie Sobol gracz meczu, irytujaca jest ta sennosc w obronie, szkoda tych niewykorzystanych sytuacji bo byloby po meczu
Odpowiedz cytując