koyoot napisał(a):

Mam jedno pytanie. Czemu Piotrek Brozek mial pretensje do Kirma o to ze Piotrek Brozek zle przyjal pilke?
Czy on sobie ****a kpi? Czy o droge pyta?
|
mial pretensje o to ze Kirm mu nie podal przy strzale, kiedy Piotrek mial pusta bramke przed soba i pozostaloby mu dolozyc noge, , na razie Sobol gracz meczu, irytujaca jest ta sennosc w obronie, szkoda tych niewykorzystanych sytuacji bo byloby po meczu