Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 08.08.2010, 18:51
Z niczego ta bramka, fart trochę. Ale to już nas nie powinno dziwić. W końcu to PL ekstraklasa.
Fajnie, że Kiro asystę ma i Mały gola .Kumple teraz
Odpowiedz cytując