|
Może później RIOS wejdzie za Pi. Brożka. A Wilk za Rado albo Sobola.
A Kirmowi widać że najbardziej sie chce. Odżył po zmianie trenera.
Ale jak myślą że wygraną z Arką odkupią grzechy Karabachu to sie mylą.
Żeby ten wstyd odkupić to rok dobrej gry nie pomoże.
Ostatnio edytowane przez julo : 08.08.2010 o godz. 18:53.
|