Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 08.08.2010, 18:50
Może później RIOS wejdzie za Pi. Brożka. A Wilk za Rado albo Sobola.

A Kirmowi widać że najbardziej sie chce. Odżył po zmianie trenera.
Ale jak myślą że wygraną z Arką odkupią grzechy Karabachu to sie mylą.
Żeby ten wstyd odkupić to rok dobrej gry nie pomoże.
Ostatnio edytowane przez julo : 08.08.2010 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując