Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 08.08.2010, 18:50
labtec napisał(a):Wyświetl post
Panowie, weźcie nie komentujcie czy jest gol, karny, czy czerwona kartka - bo na sopcaście mam delikatne opóźnienie - około 10 sekund , więc nie chce czytać z forum że zaraz Mały strzeli ;-). Dzięki.
to oglądaj mecz, a nie odświeżaj forum co 10 sekund.
Odpowiedz cytując