labtec napisał(a):

|
Panowie, weźcie nie komentujcie czy jest gol, karny, czy czerwona kartka - bo na sopcaście mam delikatne opóźnienie - około 10 sekund , więc nie chce czytać z forum że zaraz Mały strzeli ;-). Dzięki.
|
to oglądaj mecz, a nie odświeżaj forum co 10 sekund.