Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
243
08.08.2010, 18:50
Zgadzam sie z opinia, że dopóki Wisłą będą rządzić Brożkowie, to będziemy w d... Już bratersko skasowali dwie "setki". Brawo dla Kirma, zawsze wierzyłemw tego chłopa.
uzytkownik_forum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uzytkownik_forum
Znajdź inne posty napisane przez uzytkownik_forum