Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 08.08.2010, 18:50
Zgadzam sie z opinia, że dopóki Wisłą będą rządzić Brożkowie, to będziemy w d... Już bratersko skasowali dwie "setki". Brawo dla Kirma, zawsze wierzyłemw tego chłopa.
Odpowiedz cytując