Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 08.08.2010, 18:50
labtec napisał(a):Wyświetl post
Panowie, weźcie nie komentujcie czy jest gol, karny, czy czerwona kartka - bo na sopcaście mam delikatne opóźnienie - około 10 sekund , więc nie chce czytać z forum że zaraz Mały strzeli ;-). Dzięki.

przy okazji zapytam:

co jest ze stroną fanatyka ?

bo jak wejdę na:

http://www.tswisla.pl/fanatyk/

to mam tylko to co oferują, a jak wchodzę w:

www.sklep.tswisla.pl


to jest błą 403 Forbidden.



poproszę o prawidłowego linka, jeśli jest.

dzięki

http://www.greenzone1.info/channel4.html

Tu jest luzik, zero zwiech, płynnie.
Odpowiedz cytując