labtec napisał(a):

Panowie, weźcie nie komentujcie czy jest gol, karny, czy czerwona kartka - bo na sopcaście mam delikatne opóźnienie - około 10 sekund , więc nie chce czytać z forum że zaraz Mały strzeli ;-). Dzięki.
przy okazji zapytam:
co jest ze stroną fanatyka ?
bo jak wejdę na:
http://www.tswisla.pl/fanatyk/
to mam tylko to co oferują, a jak wchodzę w:
www.sklep.tswisla.pl
to jest błą 403 Forbidden.
poproszę o prawidłowego linka, jeśli jest.
dzięki
|
http://www.greenzone1.info/channel4.html
Tu jest luzik, zero zwiech, płynnie.