Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2
Offline
#
238
08.08.2010, 18:47
No, to Mały będzie gwiazdą teraz....
Kwestą czasu powinny być kolejne bramki, w końcu Arka to nie 3 drużyna z Azerbejdżanu.
450 km od R22
=Metatron=
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do =Metatron=
Znajdź inne posty napisane przez =Metatron=