vaazon napisał(a):

Bez przesady...od kiedy piłkarze mają być fanatykami? A zagraniczni piłkarze nie znający tak dobrze polskiego, to co?
Bez komentarza..
btw Niemcy nie śpiewają,a wyniki są, więc nie ma tutaj żadnego powiązania.
|
to mowie stac na bacznosc, nie chodzi o fanatyzm o szacunek i przywiazanie