medyk napisał(a):

|
czemu jak leci hymn to nasi nie stoja na bacznosc? czemu nei spiewają? zero przywiazania do klubu jak niemcy na MŚ!! musieli stac i spiewac!! grosz do grosza a to wszystko sklada sie na takie levadie i azerow
|
Bez przesady...od kiedy piłkarze mają być fanatykami? A zagraniczni piłkarze nie znający tak dobrze polskiego, to co?
Bez komentarza..
btw Niemcy nie śpiewają,a wyniki są, więc nie ma tutaj żadnego powiązania.