Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 08.08.2010, 18:42
medyk napisał(a):Wyświetl post
czemu jak leci hymn to nasi nie stoja na bacznosc? czemu nei spiewają? zero przywiazania do klubu jak niemcy na MŚ!! musieli stac i spiewac!! grosz do grosza a to wszystko sklada sie na takie levadie i azerow
Bez przesady...od kiedy piłkarze mają być fanatykami? A zagraniczni piłkarze nie znający tak dobrze polskiego, to co?
Bez komentarza..
btw Niemcy nie śpiewają,a wyniki są, więc nie ma tutaj żadnego powiązania.
Odpowiedz cytując