Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 08.08.2010, 18:37
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Czemu nasi śpiewają Legia <oklaski> Legia <oklaski>?
Zlatan na sopca nie mam, bo tam zawsze opóźnienie jest, ale łap to http://antektv.com/transmisje.php

bo cieszymy się z zakończenia konfliktu na linii Legia - ITI i z dobrej postawy stołecznej drużyny w meczu z Kanonierami....
Odpowiedz cytując