Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 08.08.2010, 18:37
Jakby to powiedział działacz PZPN "Na razie chujowo". Żadnej akcji ofensywnej nie zrobili do tej pory. Dzieci we mgle ****...
Pozostaje wierzyć w cud, że wejdzie ten 'niby' technik Rios przejdzie całe boisko i wystawi komuś na linię. Inaczej remis, albo plecy.
Odpowiedz cytując