|
Jakby to powiedział działacz PZPN "Na razie chujowo". Żadnej akcji ofensywnej nie zrobili do tej pory. Dzieci we mgle ****...
Pozostaje wierzyć w cud, że wejdzie ten 'niby' technik Rios przejdzie całe boisko i wystawi komuś na linię. Inaczej remis, albo plecy.
|