Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare
Offline
#
183
08.08.2010, 18:04
Gdzie obejrze mecz Wisly w internecie
W pracy jestem i nie mam innej możliwości..
Żeby nie było off-topu to dajmy im szanse zobaczymy jak ja wykorzystaja...
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
GiZmO_14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GiZmO_14
Znajdź inne posty napisane przez GiZmO_14