LooNatyk napisał(a):

|
To wyglada jak potwarz dla Serba, ot tak sie bramkarza nie wywala, jak nie popelnil bledu.
|
Wiesz co to rywalizacja w składzie? Pawełek 3 lata temu nie grał źle, a został zesłany na ławkę przez Rumuna.
To samo dotyczyło rywalizacji Foster - Kuszczak, kiedy VDS był kontuzjowany.