Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 08.08.2010, 18:02
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
To wyglada jak potwarz dla Serba, ot tak sie bramkarza nie wywala, jak nie popelnil bledu.
Wiesz co to rywalizacja w składzie? Pawełek 3 lata temu nie grał źle, a został zesłany na ławkę przez Rumuna.
To samo dotyczyło rywalizacji Foster - Kuszczak, kiedy VDS był kontuzjowany.
Odpowiedz cytując