Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13520
Stary 08.08.2010, 17:59
może coś bliższego radny Olszówka wyjaśni. Ale może być, że zaczyna się tzw ściubienie pieniędzy. Nie mogą dać, bo nie mają zaplanowane całości na skończenie trybuny to zaczyna się wykładanie małymi etapikami z jakiegoś funduszu rezerwowego, wtedy automatycznie to co pozostanie do wykonania będzie coraz tańsze i możliwsze do przełknięcia przy planowaniu wydatków na rok następny.

Oczywiście to tylko moje chciejstwo i rozpaczliwa wiara , że najważniejsza trybuna na stadionie nie pozostanie zamknięta na cztery spusty w czasie meczy.


Odpowiedz cytując