Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 08.08.2010, 17:58
Przecież nawet w sparingach Pawełek bronił do bani , mijał się z piłką - poprostu to jest nasz Pawełek od baboli więc nie rozumiem dlaczego go Kula wstawił do 1 jedenastki, chyba tylko po znajomości- i tak było za Skorży że cały czas on i on-aż do znudzenia...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując