|
Przecież nawet w sparingach Pawełek bronił do bani , mijał się z piłką - poprostu to jest nasz Pawełek od baboli więc nie rozumiem dlaczego go Kula wstawił do 1 jedenastki, chyba tylko po znajomości- i tak było za Skorży że cały czas on i on-aż do znudzenia...
|