Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 08.08.2010, 17:53
A, ustawienie zmieniliśmy. Trener Kulawik jest hardkorem i bez żadnych sparingów wprowadza całkiem nowe ustawienie, w którym Wisła nie grała nigdy.
To dlatego ten Rado, pewnie jedyny, który wie o co chodzi i będzie podpowiadał reszcie )
Nie płaczę, to tak dla humoru.
Odpowiedz cytując