A, ustawienie zmieniliśmy. Trener Kulawik jest hardkorem i bez żadnych sparingów wprowadza całkiem nowe ustawienie, w którym Wisła nie grała nigdy.
To dlatego ten Rado, pewnie jedyny, który wie o co chodzi i będzie podpowiadał reszcie

)
Nie płaczę, to tak dla humoru.