|
Zadziałało kolesiostwo. Już nie chodzi mi o Rado bo chłopak młody, a po pięknym występie naszych gwiazd można go wprowadzić do pierwszego składu, ale wpuszczanie Pawełka to już jawna kpina.
Tyle meczów nam zawalił, ale przecież lepiej wpuścić znajomego Polaka niż nowego bramkarza.
Wydaje mi się, że Jovanic był jednym z tych zawodników, którzy pokazali jakikolwiek poziom w meczach pucharowych.
|