Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 08.08.2010, 17:50
Jovanic to chyba nie był główny winowajca błyskotliwych występów Wisły w pucharach. Ale z Arką, to powinniśmy wygrać, nawet grając bez bramkarza... Rado - skoro sprowadza się Wilka, po to żeby grał debiutant z ME to żadnej logiki w tym postępowaniu nie ma.
450 km od R22



Odpowiedz cytując