|
Jovanic to chyba nie był główny winowajca błyskotliwych występów Wisły w pucharach. Ale z Arką, to powinniśmy wygrać, nawet grając bez bramkarza... Rado - skoro sprowadza się Wilka, po to żeby grał debiutant z ME to żadnej logiki w tym postępowaniu nie ma.
|