Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 08.08.2010, 17:45
Mam nadzieję, że występ Pawełka w pierwszym składzie to efekt jakiejś kontuzji Jovanicia. Bo jeśli to niewymuszona decyzja trenera to pana Kulawika należy wysłać do okulisty, a jeśli ten nic nie znajdzie to należy rozważyć wizytę u psychiatry.
Czy Diaz grając u nas na boku obrony kiedyś zagrał naprawdę dobry mecz? Nie przypominam sobie.
Oby Bunoza wypadł lepiej niż za pierwszym razem, bo gorzej chyba się nie da.
Odpowiedz cytując