|
Mam nadzieję, że występ Pawełka w pierwszym składzie to efekt jakiejś kontuzji Jovanicia. Bo jeśli to niewymuszona decyzja trenera to pana Kulawika należy wysłać do okulisty, a jeśli ten nic nie znajdzie to należy rozważyć wizytę u psychiatry.
Czy Diaz grając u nas na boku obrony kiedyś zagrał naprawdę dobry mecz? Nie przypominam sobie.
Oby Bunoza wypadł lepiej niż za pierwszym razem, bo gorzej chyba się nie da.
|