zestawienie ciekawe. Co do Rado to ok ze chlopak gra, zobaczymy jak sie sprawdzi. Dziwi natomiast Pawelek, co zlego zrobil Jovanic, ze go odstawil od skladu

? To wyglada jak potwarz dla Serba, ot tak sie bramkarza nie wywala, jak nie popelnil bledu.
Szkoda, ze nie ma Riosa, bo bgym go poogladal, no ale zobaczymy jak bedzie.