Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2010, 17:45
zestawienie ciekawe. Co do Rado to ok ze chlopak gra, zobaczymy jak sie sprawdzi. Dziwi natomiast Pawelek, co zlego zrobil Jovanic, ze go odstawil od skladu? To wyglada jak potwarz dla Serba, ot tak sie bramkarza nie wywala, jak nie popelnil bledu.

Szkoda, ze nie ma Riosa, bo bgym go poogladal, no ale zobaczymy jak bedzie.
Odpowiedz cytując