wiśnia napisał(a):

|
no to Kulawik zaszalał, a kto to jest ten Rado?
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...sa/kamil_rado/
Nie róbcie afery ;>
Lech w meczu el LM wystawił absolutnego debiutanta - Drygasa i świat się nie zawalił.
A my na Arkę wychodzimy z Kamilem Rado. Będzie grał kiepsko to zejdzie po 45 minutach.
Jak zagra nie tyle dobrze, co poprawnie, a my wygramy mecz to połowa z Was będzie zachwycona, że w końcu stawiamy na młodzież.