Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 08.08.2010, 17:44
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
no to Kulawik zaszalał, a kto to jest ten Rado?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...sa/kamil_rado/

Nie róbcie afery ;>
Lech w meczu el LM wystawił absolutnego debiutanta - Drygasa i świat się nie zawalił.
A my na Arkę wychodzimy z Kamilem Rado. Będzie grał kiepsko to zejdzie po 45 minutach.
Jak zagra nie tyle dobrze, co poprawnie, a my wygramy mecz to połowa z Was będzie zachwycona, że w końcu stawiamy na młodzież.
Odpowiedz cytując